Komunitné aktivity v predvianočnom čase v Obecnej knižnici OlešnáObecná knižnica Olešná aj tento predvianočný čas pripravila pre svojich čitateľov a návštevníkov hravé činnosti, pri ktorých sa zabavili, inšpirovali a aktívne strávili voľný čas.
V rámci súboru aktivít „Tvoríme podľa knihy“ sme si dňa 29.11.2017 vyrobili zaujímavé svietniky na čajovú sviečku (z dôvodu bezpečnosti je pri ukážke použitá Led čajová sviečka na batériu), ktoré sa môžu použiť aj ako originálna vázička.

Komunitná aktivita „Kreslíme si rozprávku“ bola zameraná na precvičenie zručnosti, zmyslu pre farby. Návštevníci si mohli vymaľovať svoju obľúbenú rozprávkovú postavičku. Deti sa pri rozhodovaní prikláňali k postavám, ktoré im boli sympatické a mali vlastnosti, ktoré deti obdivovali.
Ďalšou aktivitou v obecnej knižnici bola „Rozprávková pavučina“, pri ktorej sme si precvičili pamäť.
V priestoroch obecnej knižnice je v tomto čarovnom čase inštalovaná výstavka kníh na tému: „Tešíme sa na Vianoce“.
Na ukážku Vám ponúkame niekoľko fotografií.